مروزه نسبت به گذشته تنوع بسیار زیادی در دستگاه های DVR، که علاوه بر تنوع برند و شرکت های سازنده تنوعی در مدل و شکل نیز وجود دارد. شرکت سانل که محصولات با کیفیت تولید میکندو همچنین در بازار سیستم ها حفاظتی مثل دوربین مداربسته و دستگاه های حضور و غیاب و…… حرف اول را میزند دستگاه های DVR را نیز در مدل های مختلف تولید میکند. یکی دیگر از مدل های دستگاه DVR که توسط شرکت سانل تولید شده است دستگاه DVR مدل ADR3116E1 1080p است. این دستگاه هماننده سایر دستگاه های تولید شده شرکت سانل دارای کیفیت های بسیار بالایی است. این دستگاه قابلیت پخش تصاویر و فیلم ها به صورت 1080 و 720 پیکسل، و همچنین هارد این مدل از DVR شرکت سانل قابلیت پشتیبانی از یک هارد 8 ترابایتی میباشد. برای دریافت اطلاعات دقیق تر از مشخصات و همچنین قیمت میتوانید با مشاورین ما از طریق شماره درج شده درسایت ارتباط برقرار کنید.

مروزه نسبت به گذشته تنوع بسیار زیادی در دستگاه های DVR، که علاوه بر تنوع برند و شرکت های سازنده تنوعی در مدل و شکل نیز وجود دارد.

شرکت سانل که محصولات با کیفیت تولید میکندو همچنین در بازار سیستم ها حفاظتی مثل دوربین مداربسته و دستگاه های حضور و غیاب و…… حرف اول را میزند دستگاه های DVR را نیز در مدل های مختلف تولید میکند.

یکی دیگر از مدل های دستگاه DVR که توسط شرکت سانل تولید شده است دستگاه DVR مدل ADR3116E1 1080p است.

این دستگاه هماننده سایر دستگاه های تولید شده شرکت سانل دارای کیفیت های بسیار بالایی است.

این دستگاه قابلیت پخش تصاویر و فیلم ها به صورت 1080 و 720 پیکسل، و همچنین هارد این مدل از DVR شرکت سانل قابلیت پشتیبانی از یک هارد 8 ترابایتی میباشد.

برای دریافت اطلاعات دقیق تر از مشخصات و همچنین قیمت میتوانید با مشاورین ما از طریق شماره درج شده درسایت ارتباط برقرار کنید.